Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
tragopan !!!!!!!!
Autor Wiadomość
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-03-24, 21:32   

ODPOWIEDŹ Z MINISTERSTWA:
http://www.forum.woliera....p?p=64087#64087
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-03-26, 08:45   

Poczytajcie co o tym piszą jeszcze inni ludzie [dotyczy posta wyżej]
http://www.terrarium.com....1336863#1336863
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
tragopan 
REDAKCJA FORUM



Województwo: Śląski
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 231
Skąd: Aleksandria
Wysłany: 2010-10-29, 12:59   
   Nr Tel.: 504 008 332


Cytat:
Na stronie http://allegro.pl/ , pan o Nicku tragopan sprzedaje ptaki bez wymaganych dokumentów. I tu jest podane kilka ustaw i paragrafów.

Dziękuje osobie co napisała taki donosik. Donosik anonimowy, ale i takie policja sprawdza. Ja tez trochę czasu i środków poświeciłem żeby sprawdzić. Jak ktoś myśli że pracownicy allegro ściągają aukcję to się myli. Owszem ściągają aukcję, ale dopiero po zgłoszeniu aukcji przez osoby anonimowe lub instytucje. Anonimowe, to pasuje tej osobie, ale nie wie że wszyscy wiedza kto i jak łatwo można to sprawdzić.
Byłem nawet zaskoczony materiałem co policja posiadała. A najbardziej były interesujące materiały z allegro.
Po tych kilku miesiącach już wiem na 100% kto napisał donosik.
Tyle mogę powiedzieć, że ta osoba wchodzi na to forum i pisze posty. Ta osoba uważa że wszystko robi prawnie, a inni łamią prawo. I żeby nie myślała że będę się mścił, po prostu olewam go. Nie będę pisał imienia i nazwiska po w polskim prawie jest to karalne, bo chyba każdy wie kto może być tak perfidny. Dla zainteresowanych mogę powiedzieć kto. Ta osoba jest tak perfidna do tego stopnia, że straszy mnie paragrafami i ustawami. I myśli że będę siedział cicho, jak to robią inne postraszone osoby.
.
A wracając do sprawy, to nie jest tak źle. Teraz czekam na posiedzenie sądu, ciekawe co oni orzekną.
_________________

Hodowla głuszcowatych
Hodowla przepiórek
Ostatnio zmieniony przez tragopan 2010-10-29, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
18marcinnn 
REDAKTOR



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 33
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 618
Wysłany: 2010-10-29, 15:55   

Kto może być tak perfidny, bardzo bym chciał wiedzieć kim jest ta osoba, nie możesz chociaż jej nika podać?? (jeśli nie to prosze o PW)... Nie potafię tego zrozumieć jak można czerpać satysfakcję z uprzykszania drugiemu człowiekowi życia, może dlatego że jestem normalny.
_________________
marcinnn
 
 
nyszka 



Województwo: Śląskie
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 238
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-10-29, 23:12   
   Nr Tel.: 694 310 917


18marcinnn napisał/a:
Nie potafię tego zrozumieć jak można czerpać satysfakcję z uprzykszania drugiemu człowiekowi życia, może dlatego że jestem normalny.


Brawo, to znaczy, że nie znasz uczucia chorej zazdrości.
Jak widać są osoby, które z zawiści potrafią posunąć się do tak obrzydliwej rzeczy jakim jest donos...brrr aż mnie trzęsie pisząc to słowo. A donos napisany jako anonim to ostatnie oblicze tchórzostwa.
_________________
www.agarys.pl
 
 
tragopan 
REDAKCJA FORUM



Województwo: Śląski
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 231
Skąd: Aleksandria
Wysłany: 2010-11-03, 19:04   
   Nr Tel.: 504 008 332


Drodzy hodowcy. Jak taka sytuacja będzie w Polsce, to każdy będzie miał kontrole policyjna w swojej hodowli. Sami pod sobą kopiecie dołki.
Dziś rano wpadła policja do mnie w sprawie ptaków. Donos następny. Później byłem na komisariacie i tam musiałem się tłumaczyć. Dodatkowo na komisariat dziś doszedł drugi donosik na mnie i moje ptaki. Czyli w tym roku już trzy donosy. Policjant był sam zaskoczony z skąd tyle donosów i dlaczego.
Muszę znowu podziękować osobom co uważają że jestem przeszkodom dla innych pseudo hodowców.
_________________

Hodowla głuszcowatych
Hodowla przepiórek
 
 
 
Mariusz14 
Hodowca gołębi!


Województwo: łódzkie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 154
Skąd: woj.łódzkie
Wysłany: 2010-11-14, 11:08   

tragopan, współczuję Ci z całego serca.Przeczuwam,że sprawa się niedługo wyjaśni i będą cię przepraszać za te "cuda niewidy".Nasz Polski Rząd powinien bardziej zająć krajem i ludzmi którzy od dawna cierpią z powodu braku zamieszkania,bezrobocia,biedy i niedostatków życiowych.To ci ludzie potrzebują pomocy na pierwszym miejscu.Ale czy tych polityków to obchodzi?Może tak może NIE!Chociaż każdy wie jaka jest odpowiedź-nie chcę mówić za dużo,bo o byle co tera można pozwać człowieka do sądu.Moim zdaniem dla nich liczy się kasa i aby o nich dobrze mówiono.A na to drugie trzeba sobie zasłużyć.Każdy z was przed wyborami słyszał w TV komitety wyborcze pd hasłami:Zgoda buduje,Polska jest najważniejsza,Zmieńmy kraj na lepszy itp.Skoro tak,to niech ten kraj stanie się lepszy i niech politycy "dobijający się do stołka" dotrzymają słów,które tak często rzucane są na wiatr.A jeżeli chodzi o te zwierzęta-ptaki.Dzięki takim hodowcom jak tragopan, nasze dzieci będą mogły wiedzieć i widzieć co to jest np.bażant,kuropatwa,cietrzew,głuszec,jarząbek,kaczka krzyżówka,łabądź itp.To dzięki takim hodowcom te ptaki nie muszą wyginąć raz na zawsze.One mogą powrócić.tragopan, jeżeli o mnie chodzi to całym sercem JESTEM Z TOBĄ!Jestem ZA!
_________________
Widzę człowieka-ten człowiek ucieka,widzę ja zwierzę-oczom nie wierzę,więc na co tu patrzeć moi drodzy mili-na to co ludzie do dziś nie odkryli!
Ostatnio zmieniony przez Mariusz14 2010-11-14, 11:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12