Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Warto marzyć, bo marzenia nic nie kosztują
Autor Wiadomość
mateusz20 
Loża zasłużonych



Województwo: Wielkopolskie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1180
Skąd: Woźniki (ko.Gniezna)
Wysłany: 2007-07-24, 21:39   

Jednak marzenia się spełniają. Wczoraj, kiedy zawitał do mnie listonosz czułem, że niesie korespondencje dla mnie. Przyniósł mi z komendy wojewódzkiej pozwolenie na broń. Dzisiaj z powodu złej pogody, nie dało się nic robić na polu. Wiec mój opiekun łowiecki rzucił hasło jedziemy do Arsenału (sklep myśliwski) na rozeznanie. Pojechaliśmy na rozeznanie a wyszedłem z szafa pancerną, futerałem na broń, paskiem do strzelby, kartonem różnej amunicji i co najważniejsze z bardzo ładnym BOKIEM, IŻ 27EM-M-1C firmy Bajkał. Jest to bardzo ładna praktyczna bron do celów łowieckich. Na baskili ma niewielki grawerunek, (takiego samego kolory jak całe okucie strzelby), który z daleka wygląda jak bukiet kwiatów, ale po bliższym przyjrzeniu widoczna jest lecąca kuropatwa na liściastym tle.
Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu. Drzyjcie rudzielcu, bo nadchodzę.

PS. Nie pytajcie się ile straciłem pieniędzy na to, bo mnie kieszeń zaboli jak wam to powiem.
 
 
Grzegorz Hulanicki 


Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 386
Wysłany: 2007-08-10, 12:49   

Moje marzenia to wybudować nowy kurnik z kilkoma pomieszczeniami i osobnymi wybiegami (obecny jest w starym chlewiku i jedno wielkie podwurko), również gołębnik mógłby byc więkrzy i praktyczniejszy, co do ptaków to niechcę jakichś egzotycznych trudnych ras tylko ujednolicić te moje kurki co je już posiadam, ewentualnie krajowe rasy np.liliputy, zielononóżki czy czubatka staropolska. No i jeszcze mieć fundusze na to wszystko i najlepiej zdolności złotej rączki by to samemu wykonać. I chyba najważniejsze mieć zawsze czas móc poobserwować moje ptaki tak zwyczajnie nacieszyć oko.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12